Webhosting zdarma + doména a bez reklámFotoMyslím, že táto informácia sa hodí každému. Ak potrebujete alebo plánujete si zriadiť vlastnú web stránku, našiel som dobrý web hosting a naviac zdarma a bez reklám: 000webhost.com

Začať sa dá ihneď s vlastnou doméhou alebo môžete na test vyskúšať doménu 3. úrovne. Hosting je absolútne zdarma a nič podstatné tam nechýba. Dostanete 1500 MB diskového priestoru a prenosovú kapacitu 100 GB. Na spravovanie majú cPanel, kde si cez web jednoducho všetko naklikáte, cez FTP nainštalujete blog, fórum alebo CMS a máte vlastné web stránky.

Jediný problém je, že servery sú preťažené a stáva sa, že cieľová stránka sa buď nezobrazí, alebo sa nepripojí k databáze a pod. Takže berte to skôr ako hosting na testovanie stránok pred oficiálnym spustením.

Registráciou nového účtu získate:
- 1500 MB diskového priestoru
- 100 GB prenosová kapacita
- prevádzka vlastnej domény alebo subdomény
- neobmedzený počeť ďalších subdomén
- ovládací panel cPanel
- program na rýchlu tvorbu webov
- cez 500 šablón na weby ihned pripravených na použiie
- zdarma POP3 email a web email
- FTP a správca súborov cez web
- PHP, MySQL, Website Builder
- a to všetko bez reklám.

- neumožňuje odosielanie emailov!

Za skúšku nič nedáte: 000webhost.com

P.S. Ak chcete viac, našiel som aj kvalitný a lacný webhosting so zľavou $2 mesačne.Navigácia

Napísal Riki  
dňa 1. Február 2010 @ 15:39
Neodporucam. Mam tam web a som nespokojny strasne pomaly a zly ftp pristup

Odpovedať
Napísal JiMi  
dňa 1. Február 2010 @ 21:51
Ano, to píšem aj v článku, že servery sú preťažené a padá to. FTP síce človek potrebuje na začiatku, ale potom už používa väčšinou nejaký CMS systém cez web, takže pomalé FTP nemusí byť vždy problém.

Odpovedať
Napísal   www
dňa 21. Február 2010 @ 0:45
Chcem len napisat ze ani ja tento hosting neodoprucam. A uz vobec nie ako testovaci hosting. Okrem neuveritelneho (zleho) pristupu cez FTP. Je ten hosting neuveritelne pomaly. Stale to pada a je skoro nemozne tam natiahnut uz len mensiu databazu. Skor ako vam to moze pomoct vam to da bolesti hlavy, stratne nervy a hlavne cas.
Hodnotenie hostingu 0-10 (0-min.,10 max): 0.5
Predym ako niekomu skusis nieco odporucit skus to sam trosku otestovat.
S pozdravom.

Odpovedať
Napísal JiMi  
dňa 23. Február 2010 @ 21:31
Keď som to ja skúšal, tak sa to celkom dalo. Možno od tej doby na ten istý server pridali ďalších x zákazníkov a už je to horšie.

Nakoľko ten server neumožnil odosielanie emailov z PHP, tak som sa už presunul na platený hosting, takže sa neviem vyjadriť k aktuálnemu stavu.

Odpovedať