Výzva k bojkotu zvyšovania cien elektrickej energie

Plánuje sa najväčší blackout v dejinách ČR a SR!

Pojďme a dejme najevo, že máme rozum a vůli, že již nechceme žádné zvyšování cen energií.

V poslední adventní neděli 21. prosince, si v 18:00 hodin rozsviťme všechny čtyři svíčky na adventních věncích a zhasněme a vypněme na 30 minut všechna světla a elektrické spotřebiče ve svých domovech. Nechme běžet jen to skutečně nejnutnější zařízení. Poseďme s rodinou při svíčkách.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Dolár bude stáť 7 korún

FotoDnes sa konalo ďalšie stretnutie komunity Czech & Slovak Professional Community. Stretli sme sa v reštaurácii Bílá vrána. Zúčastnilo sa asi 10 ľudí. Vedúci vyhlásil uhorkovú sezónu aj najmä kvôli tomu, že sa pripravuje na svatbu so svojou priateľkou z mongolska. Inak veľmi príjemná reštaurácia a aj jedlo. Určite sa tam raz vrátim.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Predstavenie projektu CSPC

FotoDnes sa konalo ďalšie stretnutie komunity Czech & Slovak Professional Community. Stretli sme sa v Restauraci 22. Zúčastnilo sa asi 20 ľudí. Hlavný bod programu bolo založenie komunitných stránok CSPC.

Zmätky v pizzérii Palatino

Sťahuj MP3  
FotoZo školenia UML sme na obed chodili do hneď súsediacej pizzérie Palatino.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

S.E.C.S. salsa v Tropisone

Sťahuj MP3  
FotoAle ten čas letí... na salse som už dlho nebol a dnes ma zavolala Eva... do Tropisonu, že tam bude aj nejaké vystúpenie. To sa odrazilo aj na vstupnom, ktoré bolo 200 Kč. icon_confused

S Evou prišla ešte Tonka a Zuzka, takže bolo viacej zábavy. Za večer bola minilekcia bachaty a tri vystúpenia salsy S.E.C.S tímu. icon_cool

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

1. GSD All Staff Meeting

Sťahuj MP3  
FotoTak som sa konečne dočkal. V GSD divízii som už od začiatku minulého roka a ešte sme sa nedopracovali k žiadnemu All Staff meetingu... pričom ostatné divízie mali minulý rok, aj vianočný večierok, aj iné akcie a my nič... Ale dnes už máme aj my.

Miesto konania bola reštaurácia v hawajskom štýle 30-60-tych rokov: Aloha.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Dolný salsaparket v Mánese

Sťahuj MP3  
FotoA je po veľkej noci... víkend, ktorý som tu nebol, a Markétka dostala chuť na salsu. V piatok som už dlho nebol tancovať, ale povedali sme si, že skúsime aspoň Tropison. Stretli sme sa presne pri výťahu, vyjdeme hore... a ževraj vstupné 150 Kč... podľa webu mala byť salsa, ale opäť tam bol nejaký iný program... nejaké brušné tance a arabská hudba. icon_sad

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Z Vršatca na Inovec

Sťahuj MP3  
FotoVonku bolo dnes krásne slnečno a sestra naplánovala turistiku. Nakoľko im vypadlo zopár ľudí a mali voľné miesta v aute, dostal som ponuku ísť s nimi. Trocha sa mi nechcelo, ale reku lepšie ako trčať doma.

Prišiel pre nás Mário s autom. Najskôr sme išli na Vršatec. Parkovanie priamo pri brale, a potom prehliadka zrúcaniny a prechádza okolo susedného brala. Strávili sme tam asi 3 hodiny, niečo zjedli a vyrazili na Inovec, kde nás čakali ďalší ľudia.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Salsa Fever v Margarite

Sťahuj MP3  
FotoNa dnešnú salsa akciu som sa rozhodol pre zmenu. Už po minulé razy som chcel ísť pozrieť na Salsa Fever, ale mi to nevyšlo, tak som to zorganizoval na dnes... s Markétkou. Sranda je, že sa mi po pol roku ozvala aj Karolína, s ktorou som sa ešte nestretol, či by som šiel dnes... nuž trocha neskoro.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Fashion Club Párty

Sťahuj MP3  
FotoNedávno som bol nakupovať v ESPRIT v Paláci Flóra a bol tam veľmi šikovný predavač, Ivoš, tak sme sa nejak zoznámili a spomenul, že budú mať módnu prehliadku... a že či nechcem prísť sa pozrieť... tak som sa ocitol v klube Misch Masch.

Na diskotéke som teda v Prahe ešte nebol... a bola sranda, účesy, tetovanie, prehliadka Esprit a potom spodnej bielizne... na to sa tam tešilo asi veľa ľudí. icon_surprised Tí, čo to zmeškali naživo, si môžu pozrieť aspoň fotogalériu.

Čo sa týka hudby... ako bola zaujímavá, ale príliš mi nesadla... nejak som sa nemohol uvoľniť. To včera v N11, skočila salsa párty skôr, avšak DJ tam na začiatok pustil zopár fakt nešlapaných pesničiek, na ktorých som sa po dlhej dobe opäť odviazal. icon_cool

Víkendový kurz Bachaty

Sťahuj MP3  
FotoA po sobote strávenej v Liberci ma v nedeľu čakal kurz Bachaty, na ktorý ma pozval Laci grátis aj pre partnerku... takže som sa tam vybral s Markétkou. Kurz bol už v sobotu, avšak to som nebol v Prahe, takže sme zo začiatku museli značne dobiehať ich natrénovanú choreografiu.

Išlo to tažšie, najmä zapamätať si postupnosť kúskov a potom jednotlivé detaily... a ešte k tomu sa sústrediť na držanie rytmu... ale všetko sa podarilo. Následne sme sa doučili ďalších zopár krokových variácií a choreografia bola celá... a teda... riadne sexi a telo na telo... icon_cool

Súkromná lekcia salsy u Mandyho

Sťahuj MP3  
FotoKonečne sa nám s Markétkou podarilo zosynchronizovať na víkend a objednali sme si súkromnú lekciu salsy u Mandyho. Chceli sme si overiť, či naozaj tancujeme správne a prípadne vychytať nejaké muchy. Mandy nás nechal najprv zatancovať jednu pesničku, a potom povedal, že zle krčíme nohy, že noha, na ktorej je váha, má zostať pokrčená, ako pri chodení... ževraj sa dá tancovať aj opačne, ale potom to vyzerá strašne smiešne. icon_smile

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Pokračovací kurz salsy

Sťahuj MP3  
FotoPo dvojmesačnej prestávke Angelo opäť vypísal ďalší kurz. Tentokrát v podniku La Scene... teda dosť nóbl podnik a aj tí ľudia boli nejakí nóbl, teda poniektorí. Hodinu sme opakovali základy a hodinu rueda. Lektorka Jana do mňa opäť rýpala, a nejak mi to nesadlo... tak som vysolil 250 Kč za lekciu a na ďalšiu prídem len ak sa budem fakt nudiť.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Salsa s Markétou a Evou

Sťahuj MP3  
FotoAni som dnes nemal chuť ísť tancovať, avšak ozvala sa mi Markétka, ktorá sa posledné týždne venovala učeniu, že či by som nešiel, a tak som sa dal presvedčiť. Taktiež sa ozvala Eva, že už dlhšie nebola tacovať...

Vyriešil som to teda tak, že som to potvrdil obom a stretli sme sa spolu. Výsledok bol taký, že som následne tancoval v jednom kuse na striedačku s oboma a bolo to super... Super sme si zatancovali, najmä bachata s Markétkou, tá bola fakt telo na telo. icon_surprised

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Ďalšía víkendová intenzívka

Sťahuj MP3  
FotoTento víkend Láďa z Magic Salsy poriadal opäť víkendový salsa kurz a nakoľko potreboval nejakých partnerov na výpomoc, tak ma oslovil, či by som mu nepomohol. Súhlasil som.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Strana:   1 2 3 4 5 6 7