Finančná kríza: Skutočná príčina vzniku a riešenie

Našiel som ďalší článok, ktorý potvrdzuje môj názor, že za vznikom finančnej krízi sa schovávajú médiá a chamtivosť obchodníkov, aby stále viac a viac predávali. Je to úplne logické.

V dnešnej dobe presýtenosti informáciami ľudí stále menej a menej niečo nadchne. Preto médiá začali servírovať rôzne katastrofy - kde je katastrofa, to si ľudia prečítajú, a keď si to čítajú, stúpa návštevnosť a pri návštevnosti sa lepšie predáva reklama a v konečnom dôsledku je reklama to čo hýbe trhom.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Finančná kríza: Konečne pozitívne informácie

Dostal som emailom tento článok. Som veľmi rád. Konečne nejaký odborník, ktorý povie veci tak ako sa majú. Väčšina médií totiž vysiela správy, ktoré zbytočne zastrašujú ľudí. Súhlasím. Máme sa najlešie ako sme sa mali. Pozrite si film Milionář z chatrče (Slumdog Millionaire) a naozaj oceníte pokrok, ktorý sme v našom štáte dosiahli.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Je Flex World pyramída alebo lietadlo? alebo je to inak...

Bol som na prezentácií Flex World, možno je to dobré a možno to funguje. Uvediem tu ale zopár dôvodov, prečo do toho nejdem ja. Absolvoval som prezentáciu, takže vychádzam z toho, čo som počul.

1. Nejaká firma chce pomôcť Rwande, tým že im dá prácu v diamantových baniach a za odmenu bude rozdávať peniaze v bohatej Európe. Prečo tie peniaze nepoužijú v Afrike, keď im na tom toľko záleží? Prečo potrebujú ľudí z Európy?

2. Treba zaplatiť manipulačný poplatok €150, za čo dostane klient virtuálne peniaze FLEXY. Aktuálne sa 1 FLEX = €1, ale bude to tak vždy? Zažil som už viacero firiem, kde virtuálne peniaze zrazu stratili hodnotu.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Sieťový marketing a dosiahnutie úspechu

FotoPred pár mesiacmi som vďaka mojim aktivitám zaregistroval do biznisu SAY Parfums veľmi šikovného človeka a on svojou aktivitou vybudoval za pár mesiacov štruktúru s niekoľkými stovkami členov. Funguje to skvele. Video prezentácia k tomuto projektu.

Ak stále váhate, či sa naozaj funguje, alebo ste niekde niečo počuli o sieťovom marketingu, odporúčam si pozrieť toto video.

Mapy Marco Polo

Dnes sa konal v Prahe Business Day seminár. Vybrali sme sa naň s Květou autom. Top Hotel na Prahe 4... Bolo to trocha odruky na Chodove, ale mali sme mapu Prahy, tak že trafíme.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Štvrtá Network Party v Jeseníkoch

FotoPo minulej Network Party v Brne, kde sme dostali poukazy na ubytovanie v Hoteli Avalanche zdarma, sa ďalšie stretnutie DanielSikora.biz konalo práve v Hoteli Avalanche v Jeseníkoch.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Sklenka v Courtyard by Marriott

FotoV Courtyarde sa tento víkend konal Biznis seminár. Bol som pozvaný na sklenku vínečka. Heh, nikto nemal vývrtku, išli sme až do baru, aby sme zistili, že je na každej izbe... ale maskovaná.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Tretia Network Party v Brne

Sťahuj MP3  
FotoTak na tento deň som dostal pozvanie až na 3 akcie: workshop, kurz Finančná nezávislosť a kurz bachaty. icon_smile Avšak ani na jedno som nešiel, nakoľko som sám poriadal stretnutie Network Party DanielSikora.biz v Brne.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Druhá Network Party v Prahe

Sťahuj MP3  
FotoTento kurz je fakt dobrý. Prvá Network party DanielSikora.biz v Karvinej bola dobrá, ale trocha od ruky... chcelo to niečo v Prahe... tak som sa rozhodol, že ju usporiadam ja. Na výročie 3 mesiacov od môjho zapojenia. icon_smile

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

A stále to rastie...

Sťahuj MP3  
FotoWow, druhý mesiac som už ani emaily neposielal a stále to rastie, už aj bez mojej aktivity. V systéme DanielSikora.biz mám ďalších 60 spolupracovníkov, takže spolu už 140. icon_cool

Prvá Network Party v Karvinej

Sťahuj MP3  
FotoV spoločnosti je super a tímová práca tiež. DanielSikora.biz usporiadal prvú Network Party všetkých sieťarov v Karvinej.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Prvé úspechy s budovaním sietí

Sťahuj MP3  
FotoIde to super... stačilo poslať každý deň zopár emailov a po mesiaci mám v systéme DanielSikora.biz už 80 nových spolupracovníkov, ktorých tiež zaujíma budovanie sietí.

Môj prvý šek od Google: $117

Sťahuj MP3  
FotoZopár mesiacov sprostredkovania zaujímavých odkazov Google AdSense pre návštevníkov sa vyplatilo. Dnes mi bol vystavený prvý šek s výplatou: $117

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Online kurz budovania sietí

Sťahuj MP3  
FotoDnes som dostal do schránky email s upútavkou na výukový kurz budovania sietí DanielSikora.biz. Hmm, zaujímavé. Aj Robert Kiyosaki odporúča sa zaujímať o rôzne systémy... Tak som sa hneď zaregistroval. Veď je to zdarma. icon_smile

$33 za mesiac cez Google AdSense

Sťahuj MP3  
FotoSuper, od nasadenia Google AdSense zárobky len rastú a rastú... za minulý mesiac už cez $33, to je už celkom slušné... icon_cool

Strana:   1 2