IT Seminár '05

FotoTo čo sa mi po príchode do AIESECu najväčšmi zapáčilo - chodenie na konferencie - už postupne vyprcháva... Práve som absolvoval poslednú povinnú konferenciu pre technicky zameraných SN: IT Seminár. Keby nebola povinná, asi by som na ňu ani nešiel.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

CV a Motivačný list

Napisať životopis a motivačný list naozaj nie je sranda. A ešte k tomu po anglicky... Životopis som už len upravoval, ale vymyslieť správny motivačný list dalo zabrať... práve som tým zabil 3 hodiny... ale zato verím, že to bude mať ten správny účinok icon_wink

Informácie, ako písať motivačný list nájdeš v článku Ako napísať Motivačný list

National Training Conference II & OPS & ITtTS

FotoBol práve najväčší diplomovkový zhon, na nasledujúci týždeň sa malo odovzdávať. Naše LC organizovalo konferenciu a potrebovali niekoho s autom na dovezenie materiálneho zabezpečenia. Veľmi sa mi nehodilo práve teraz zabiť 5 dní... keď bol najväčší stres... Ale čo už... keď nikoho iného nenašli, nemal som to srdce odmietnuť.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Local Commitee Conference 2005

FotoNa poslednom meetingu prišiel ku mne Mišo, že či idem na LCC. Veľmi som nemal v pláne, ale predsa som si našiel nejaké dôvody, a tak so odpovedal, že hej. Ďalšou otázkou bolo, že či pôjdem autom... a už som vedel kam mieri... a tak som súhlasil, že sa budem spolupodievať na organizácii tejto konferencie... a to, že zabezpečím súčať logistiky, ktorú mal Mišo na starosti... zabezpečím dovoz a odvoz materiálneho zabezpečenia.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Indický večer

FotoPri príležitosti výberu nových stážistov do Indie organizoval náš AIESEC stretnutie na tému India. Ako hostia prišli dvaja indovia zo Slovenskej indickej ambasády, ambasador a jeho kolega, a taktiež aj dvaja traineeci, ktorý boli v Indii cez AIESEC pred pár rokmi.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Stretnutie s lídrami @ Skia

FotoCez víkend sa konalo stretnutie MC a LCP členov @ Slovakia na workshope, ktorý poriadal môj šéf... nuž som sa bol pridať... stretnúť sa po čase so známimi a dúfal som, že konečne bude čas si aspoň s niektorými pokecať.

Trocha som sa zdržal na intráku a na cestu som vyrazil v sobotu večer o 18:00... myslel som, že za takú pol hodinku by som to mohol zmáknuť... vybral som sa cez Pezinok, Modru a ostatné dediny...

[ ..:: pokračovanie ::.. ]
Pripojené súbory
JiMi_smolenicke_radovanky.mp3

Na LC Meeting sa chodiť oplatí

FotoKonal sa ďalší LC Meeting a ja som naň skoro zabudol, lebo som sa zdržal v práci. A aká chyba by sa stala... zmeškal by som jedinečnú príležitosť sa stretnúť s ďalšími ľuďmi, s ktorými so sa už zopár mesiacov nevidel... napr. s Aďkou icon_wink Ďalšie meetingy sa budú konať každý pondelok o 19:00 tak dúfam, že tam prídu aj ostatní, lebo dnes to bola dosť bieda... Teším sa... icon_smile

Ethics in Business

FotoPo dlhom skúškovom období, kedy sa život v AIESEC na čas spomalí, sme sa opäť dostali do plného tempa a to ďalšou konferenciou na začiatku ďalšieho semestra. Tentokrát to bol FEM, kde sa konali voľby do AIESEC Slovakia a funkčáky a spolu s ňou sa konala aj pridružená konferencia Ethics in Business určená pre SNká, Traineekov a Returneekov, teda niečo pre mňa.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Prvý tohtoročný LC meeting

FotoSkúškové sa blíži ku koncu a začína sa pomaly opäť štandardný program chodenia do školy a pre AIESECárov aj chodenia na meetingy. Dnes sa teda konal prvý v tento rok. Síce sa pripravujem na štátnice a dnes som dokonca meškal s plánom, ale predsa som sa išiel odreagovať a nabrať nové myšlienky.

[ ..:: pokračovanie ::.. ]

Strana:   1